Добрые день :-) подскажите пожалуйста КАКИЕ ПРАВА ИМЕЮТ ПАПЫ ПРИ РАЗВОДЕ?

Автор:
Опубликовано: 2220 дней назад (17 июля 2012)
Блог: Юристы
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Добрые день :-) подскажите пожалуйста КАКИЕ ПРАВА ИМЕЮТ ПАПЫ ПРИ РАЗВОДЕ?
Страховая отказала в выплате за украденную машину | ст 260 тк поясните пожалуйста!
0 # 18 июля 2012 в 09:55 0

"Простите пожалуйста,но сообразить не могу как доказать что необходимость видеть?"  это не доказываеться и доказывать не надо. это право отца, которое нарушает мама.

0 # 18 июля 2012 в 15:06 0

Стаття 141. Рівність прав та обов'язків батьків щодо дитини

1. Мати, батько мають рівні права та обов'язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою.

2. Розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від обов'язків щодо дитини.

0 # 18 июля 2012 в 16:48 0

Стаття 153. Права батьків та дитини на спілкування

1. Мати, батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене законом.

0 # 18 июля 2012 в 17:08 0
Спасибо огромное за помощь,можно в процессе поступления вопросов еще у Вас спросить совета?
0 # 18 июля 2012 в 17:34 0

Стаття 157. Вирішення батьками питань щодо виховання дитини

1. Питання виховання дитини вирішується батьками спільно.

2. Той із батьків, хто проживає окремо від дитини, зобов'язаний брати участь у її вихованні і має право на особисте спілкування з нею.

3. Той із батьків, з ким проживає дитина, не має права перешкоджати тому з батьків, хто проживає окремо, спілкуватися з дитиною та брати участь у її вихованні, якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвиткові дитини.

4. Батьки мають право укласти договір щодо здійснення батьківських прав та виконання обов'язків тим з них, хто проживає окремо від дитини. Договір укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню.

Той з батьків, хто проживає з дитиною, у разі його ухилення від виконання договору зобов'язаний відшкодувати матеріальну та моральну шкоду, завдану другому з батьків.

0 # 18 июля 2012 в 17:59 0
Диана СПАСИБОЧКИ(K) Вам огромное за помощ:-)теперь знаем от чего отталкиваться:-)
0 # 18 июля 2012 в 19:03 0
Простите:-)а это не одно и тоже?
0 # 18 июля 2012 в 19:33 0
ДИНА:-) скажите пожалуйста,ОН хочет подать на раздел имущества,но нет чеков и документов на быт технику,всё у неё,как доказать что это было купленно в период брака а не раньше (она может сказать что это было купленно раньше или вообще мамыно)
0 # 18 июля 2012 в 20:06 0
Продал свою машину и сделал ремонт в её квартире - На это тоже можно подавать?
0 # 18 июля 2012 в 23:00 0

Справа № 2-551/2009 рік  

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м.  Черкаси цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про усунення перешкод щодо участі у вихованні дитини, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_3 про усунення перешкод щодо участі у вихованні дитини.

В обгрунтування своїх вимог указує,  що від зареєстровано з відповідачкою шлюбу вони мають малолітню доньку ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_1. У травні 2008 року шлюб між сторонами було розірвано,  й дитина залишилася проживати з відповідачкою. Указує,  що він бажає брати участь у вихованні дитини та спілкуватися з нею,  а відповідачка створює перешкоди у його спілкуванні.

0 # 18 июля 2012 в 23:16 0
Просить суд,  уточнивши у судовому засіданні вимоги,  усунути перешкоди щодо його спілкування з дитиною та визначити йому час і порядок спілкування з нею.

У судовому засіданні позивач уточнені вимоги підтримав та просив суд їх задовольнити.

Відповідачка заявлені вимоги визнала частково. Показала,  що вона не проти спілкування дитини з батьком,  однак хотіла б,  щоб таке спілкування відбувалося у її присутності,  оскільки вона не довіряє позивачеві повністю,  й,  крім того,  дитина на даний час надто маленька,  що тривалий час залишатися без матері. Тож просила встановити не надто тривалий час для спілкування не частіше одного разу на тиждень.

Представник органу опіки та піклування Леськівської сільради у судовому засіданні показала,  що,  на їхню думку,  батько має право спілкуватися з дитиною і брати участь у її вихованні. Однак вплинути на відповідачку сільрада не має можливостей.

Заслухавши учасників розгляду справи,  вивчивши матеріали справи,  суд встановив наступні обставини та відповідні їм правовідносини. Від зареєстровано шлюбу сторони мають малолітню доньку ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_1. У травні 2008 року шлюб між сторонами було розірвано,  й дитина залишилася проживати з відповідачкою. Позивач бажає брати участь у вихованні дитини та спілкуватися з нею,  а відповідачка створює перешкоди у цьому. Позивач звертався за вирішенням цього питання до органу опіки та піклування Леськівської сільради,  однак рішенням від 17 липня 2008 року № 60 йому було рекомендовано звернутися до суду.

0 # 18 июля 2012 в 23:38 0
Відповідно до  ст.  153 СК України,  мати,  батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою,  крім випадків,  коли таке право обмежене законом.  

Відповідно до ч. 1-3  ст.  157 СК України,  питання виховання дитини вирішується батьками спільно. Той із батьків,  хто проживає окремо від дитини,  зобов'язаний брати участь у її вихованні і має право на особисте спілкування з нею. Той із батьків,  з ким проживає дитина,  не має права перешкоджати тому з батьків,  хто проживає окремо,  спілкуватися з дитиною та брати участь у її вихованні,  якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвиткові дитини.

Відповідно до  ст.  158 СК України,  за заявою матері,  батька дитини орган опіки та піклування визначає способи участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків,  хто проживає окремо від неї. Рішення про це орган опіки та піклування постановляє на підставі вивчення умов життя батьків,  їхнього ставлення до дитини,  інших обставин,  що мають істотне значення. Рішення органу опіки та піклування є обов'язковим до виконання.

Відповідно до ч. 1,  2  ст.  159 СК України,  якщо той із батьків,  з ким проживає дитина,  чинить перешкоди тому з батьків,  хто проживає окремо,  у спілкуванні з дитиною та у її

вихованні,  зокрема якщо він ухиляється від виконання рішення органу опіки та піклування,  другий із батьків має право звернутися до суду з позовом про усунення цих перешкод. Суд визначає способи участі одного з батьків у вихованні дитини (періодичні чи систематичні побачення,  можливість спільного відпочинку,  відвідування дитиною місця його проживання тощо),  місце та час їхнього спілкування,  з урахуванням віку,  стану здоров'я дитини,  поведінки батьків,  а також інших обставин,  що мають істотне значення. В окремих випадках,  якщо це викликано інтересами дитини,  суд може обумовити побачення з дитиною присутністю іншої особи.

0 # 19 июля 2012 в 00:34 0
Судом на підставі поданих доказів,  встановлено,  що відповідачка чинить перешкоди у спілкуванні батька з дитиною. Суд вважає,  що батько дитини,  який не позбавлений відносно неї батьківських прав,  має право на спілкування з нею,  однак це не повинно заважати нормальному розвитку дитини. Тому слід створити умови для одночасного спілкування з дитиною обох з батьків. Зважаючи на те,  що дитина має надто незначний вік (трохи більше одного року),  суд вважає,  що спілкування батька з дитиною доцільно обумовити обов'язковою присутністю при цьому матері дитини ОСОБА_3 й встановити проміжок часу для спілкування у три години протягом світлового дня,  а саме з 10 до 13 години. Оскільки тригодинний проміжок часу є достатньо коротким,  суд вважає за необхідне визначити у якості днів для спілкування кожну суботу місяця.

Керючись  ст.  153-159 СК України,   ст.   ст.  10,  60,  212-215 ЦПК України,  суд, -

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про усунення перешкод щодо участі у вихованні дитини задовольнити.

Зобов'язати ОСОБА_3 не перешкоджати батькові ОСОБА_2,  ІНФОРМАЦІЯ_2,  спілкуватися з донькою ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  й брати участь у її вихованні,  обумовивши це обов'язковою присутністю при такому спілкуванні матері дитини ОСОБА_3.

0 # 19 июля 2012 в 00:54 0
Встановити години спілкування ОСОБА_2 з донькою ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  з 10 до 13 години у кожну суботу місяця.

Попередити ОСОБА_3 про те,  що у разі ухилення від виконання рішення суду особою,  з якою проживає дитина,  суд за заявою того з батьків,  хто проживає окремо,  може передати дитину для проживання з ним.  

0 # 19 июля 2012 в 02:39 0
Спасибо(k)а по разделу имущества можете что нибудь подсказать?
0 # 19 июля 2012 в 03:24 0

Дина права,  режим общения с ребенком прописывается в исковом... и действительно, перед обращением в суд, нужно обратиться в опекунский, в противном случае у Вас будет недостаточно доказательств, подтверждающих препятствия со стороны ответчицы в общении с ребенком...

0 # 19 июля 2012 в 03:27 0

по разделу Вы даетие слишком мало информации. Из того, что Вы нам поведали  -  суд можно просить о чем угодно, даже признать папу римского незаконнорожденным в семье казахских палестинцев)))))  Дайте полностью информацию по хронологии событий... с ув. София

0 # 19 июля 2012 в 05:53 0
Женились,жили в её квартире,он продал свою машину(купленную ранее брака) сделал евро ремонт в квартире,купил быт технику.Подает на раздел имущества-документы на технику все у неё,а она может сказать что это было купленно ранее или это мамыно.
0 # 19 июля 2012 в 05:58 0

Марина, а как Вы смотрите на то, что на это имущество также имеет право и ребенок? И суд имеет право разделить совместно нажитое имущество далеко не 50/50, а представляя интересы бывшей жены я бы подала встречный иск и поверьте , ваш знакомый (или кто там ещё) остался б при бубновых интересах... с ув. София

0 # 19 июля 2012 в 08:46 0

из суд решения (апелляция): розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Черкаси апеляційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Смілянського міськрайонного суду Черкаської області від 15 жовтня 2008 року по справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_4 про розподіл спільного майна подружжя, -  .......................Вирішуючи питання про розподіл спільного майна подружжя колегія суддів приходить до висновку про збільшення частки майна дружини в спільному майні подружжя, так як з позивачкою проживає неповнолітня дитина, а розмір отримуваних нею від відповідача аліментів є недостатнім для забезпечення її фізичного, духовного розвитку та лікування та провести розподіл спільного майна подружжя, виділивши її у власність 64% спільного майна подружжя на суму 145207 гривень, а ОСОБА_4 36% спільного майна подружжя на суму 82248 гривень.

← Назад

 


 
Юриспруденция - консультации юристов, найти адвоката © 2018
Грибные места