Подскажите пожалуйста, имеют ли право коммунальные службы писать письма на работу с просьбой

Автор:
Опубликовано: 2252 дня назад (19 июля 2012)
Блог: Юристы
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Подскажите пожалуйста, имеют ли право коммунальные службы писать письма на работу с просьбой повлиять начальству на меня за то что я, по их мнению имею задолженность по коммуналке?
Уволился с работы, отказались платить
0 # 19 июля 2012 в 23:21 0

А как же - то что не запрещено, то разрешено.

Что то я не встречал каких либо положений о прямом запрете. А вот руководитель как раз влиять и не может. Поскольку это не будет являться производственным вопросам.......... хотя нагнуть неофициально может

0 # 19 июля 2012 в 23:21 0

Відносини працівника і роботодавця регулюються законодавством про працю, в обов'язкироботодавця не входить контроль за своєчасною сплатою комунальних платежів його працівниками, а тим більше будь-який вплив на нього. Це буде перевищення повноважень з боку роботодавця. Щодо комунальної служби, то вона повинна також діяти в межах закону, а саме якщо виникла заборгованість, то повідомити боржника про суму, дати час для сплати, або в іншому випадку звернутись до суду за примусовим стягненням. Отже, ці правовідносини регулюються вже цивільним законодавством. В цивільному законодавстві відсутні норми, щодо обов'язку чи навіть права таких служб на звернення до роботодавця боржника. Більш детальніше (з статтями) напишу потім.

0 # 19 июля 2012 в 23:22 0

Законодавство України чітко регулює такі взаємовідносини.Діяльність ЖЕКіврегламентується Житловим кодексом УРСР зі змінами та доповненнями, ЗакономУкраїни „Про житлово-комунальні послуги" та іншими нормативно-правовимиактами, в тому числі Державного Комітету України з питань житлово-комунальногогосподарства.Головним обов'язкомвиконавця житлово-комунальних послуг є надання їх споживачеві, а останнійповинен своєчасно вносити плату за них. Розділ VЗУ «Прожитлово-комунальні послуги» чітко визначає перелік прав та обов’язківспоживачів, виконавців, виробників послуг. Право направлення заяви звідомостями про заборгованість роботодавцю боржника в цьому переліку відсутнє. Більшетого в мене виникає питання, чи не будуть дії комунальної служби порушенням ЗУ «Проінформацію»?

0 # 19 июля 2012 в 23:24 0

Щодо роботодавця. Ст.ст. 2,3 КЗпП України, встановлюють,що труд. відносини регулюються законодавством про працю, яке складається з КЗпП та інших актів прийнятих відповідно до нього. Стаття 21 КЗпП УКраїни, дає визначення трудовому договору (угода за якою працівник виконує роботу, а власник зобов'язується виплатити зар. плату і забезпечувати умови для викон робіт). Ст. 139 та 141 визначають обов'язки працівників та роботодавців. Жодна з цих статей не дає право роботодавцю втручатися в особисте життя працівника.

марта # 8 ноября 2012 в 04:45 0
Знаете, что я Вам скажу? И среди магов есть честные люди такие, как Фатима Евглевская с сайта: http://ais-kurs.narod.ru. Я к ней обращалась за помощью в возвращении любимого, и мне она помогла, я говорю в первую очередь о том, что было со мной, поэтому будьте уверены, что это не реклама, а личный опыт. За две недели я увидела результат, любимый вернулся, попросил прощения, что обидел меня, сказал, что был дураком. Я, конечно, его простила, и сейчас мы живем вместе и счастливы оба.
Eladio Cruz # 13 июля 2014 в 00:24 0
Эладио кредит компания является тестирование и надежных кредит компания, которая предоставляет все виды кредита на очень быстрой и доступной цене. отправить их сегодня в: eladioloancompany@yahoo.com для вашего кредита и быть свободным от мошенничества в Интернете.

← Назад

 


 
Юриспруденция - консультации юристов, найти адвоката © 2018
Грибные места