СКОЛЬКО ГОСУДАРСТВО выплачивает за рождение 2го ребенка?(украина)

Автор:
Опубликовано: 2136 дней назад (19 июля 2012)
Блог: Юристы
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
СКОЛЬКО ГОСУДАРСТВО выплачивает за рождение 2го ребенка?(украина)
Развод. | Здравствуйте у меня вопросик : я прописана в Луганске, но на меня еще оформлен дом и магазин
0 # 19 июля 2012 в 11:10 0

Нормативно-правові документи, які можуть бути корисними щодо призначення і виплати допомоги при народженні: Закон України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», Закон України «Про державний бюджет України на 2011 рік», Постанова Кабінету міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1751 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми»

Згідно Закону України Про внесення зміни до Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» окумент 3164-17, редакцiя вiд 17.03.2011»стаття 12 «Розмір допомоги при народженні дитини» «Допомога при  народженні  дитини  нараховується  виходячи   з розміру  прожиткового  мінімуму  для  дітей  віком до шести років, установленого на день народження дитини. Допомога при народженні дитини надається у сумі,  кратній  30 розмірам  прожиткового  мінімуму,  -  на першу дитину;  кратній 60 розмірам прожиткового мінімуму,  - на другу  дитину;  кратній  120
розмірам  прожиткового  мінімуму,  -  на  третю  і  кожну наступну
дитину.  Виплата допомоги здійснюється одноразово у десятикратному
розмірі  прожиткового  мінімуму при народженні дитини,  решта суми
допомоги  на  першу  дитину  виплачується  протягом  наступних  24
місяців,  на другу дитину - 48 місяців,  на третю і кожну наступну
дитину - 72 місяців рівними  частинами  у  порядку,  встановленому
Кабінетом Міністрів України
»

0 # 19 июля 2012 в 11:10 0

Допомога при народженні виплачується у розмірі, який залежить від того, яка по рахунку дитина у сім’ї  – перша, друга, третя. Також розмір допомоги залежить від дати народження, особливо це актуально у 2011 році, оскільки в цьому році змінено розмір допомоги.

Допомога при народженні дитини, яка народилася після 31 грудня 2010 р., надається у розмірі кратному 22 розмірам прожиткового мінімуму – на першу дитину; кратному 45 розмірам прожиткового мінімуму – на другу дитину; кратному 90 розмірам прожиткового мінімуму – на третю і кожну наступну дитину.

З 9 квітня 2011 року (дата опублікування) до ЗУ «Про державну допомогу сімям з дітьми» були внесені зміни, які передбачили, що допомога при народженні дитини буде надаватися  у сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму, – на першу дитину; кратній 60 розмірам прожиткового мінімуму, – на другу дитину; кратній 120 розмірам прожиткового мінімуму, – на третю і кожну наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта суми допомоги на першу дитину виплачується протягом наступних 24 місяців, на другу дитину – 48 місяців, на третю і кожну наступну дитину – 72 місяців рівними частинами.

Важливо зазначити, що допомога при народженні дитини нараховується у розмірах прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, встановлених на день народження дитини.

Законом України «Про державний бюджет України на 2011 рік» встановлено такі розміри прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років:

з 1 січня – 816 гривень,з 1 квітня – 832 гривні,з 1 жовтня – 853 гривні,з 1 грудня – 870 гривень.

Розмір при народженні другої дитини (при незмінності у законі про бюджет розмірів затверджених прожиткових мінімумів) буде складати:

з 1 січня – 36720 гривень, з яких 7344 буде виплачуватись одноразово, а решта рівними частинами протягом 24 місяців;

з 1 квітня – 37440 гривні, з яких 7488 буде виплачуватись одноразово, а решта рівними частинами протягом 24 місяців.

З 9 квітня 2011 року розмір допомоги при народженні дитини другої  дитини (при незмінності у законі про бюджет розмірів затверджених прожиткових мінімумів) буде складати:

з 1 квітня – 49920 гривні, з яких 8320 буде виплачуватись одноразово, а решта рівними частинами протягом 48 місяців;

з 1 жовтня – 51180 гривні, з яких 8530 буде виплачуватись одноразово, а решта рівними частинами протягом 48 місяців;

з 1 грудня – 52200 гривень з яких 8700 буде виплачуватись одноразово, а решта рівними частинами протягом 48 місяців.

0 # 19 июля 2012 в 16:31 0
МОЙ второй ребенок должен родиться в сентябре2011г. а первому-в августе уже19лет будет.Слышала говорят,что из-за этого 2й ребен. будет считаться,как 1й...ТАК СКОЛЬКО ЖЕ мне заплатят?ОТВЕТЬТЕ пожалуйста на рус.языке!

← Назад

 


 
Юриспруденция - консультации юристов, найти адвоката © 2018
Грибные места